Kosmetyka

Kosmetyka

Aktywne filtry

 • Moto Care do czyszczenia...

  Cena 25,00 zł

  Moto Care do czyszczenia motocykla 500mlCzyści wszystkie elementy twojego motocykla. Usuwa najbardziej oporne zabrudzenie bez użycia wodyZawiera filtr - UV zabezpieczajacy przezd płowieniem.

 • Do czyszczenia i pielęgnacji skóryPojemność: 150gMOTO CAREDelikatnie czyściPrzywraca miękkośćImpregnuje i konserwujeZastosowanieKrem z naturalnym woskiem pszczelim i lanoliną do czyszczenia i pielęgnacji skórzanych elementów motocykla. Łagodnie dla powierzchni skóry usuwa zabrudzenia oraz tłuste osady. Przywraca skórze oryginalną elastyczność i sprężystość. Tworzy warstwę chroniącą przed niekorzystnym działaniem ludzkiego potu. Zabezpiecza także przed negatywnym wpływem wilgoci. Nie pozostawia tłustej powłoki i efektu śliskości. Zawiera filtr UV – zapobiega płowieniu. Sposób użyciaSilnie potrząśnij tubą.Nanieś środek na czystą szmatkę.Przetrzyj powierzchnię skóry.Wypoleruj do sucha czystą szmatką.

 • SKUTECZNIE USUWAJĄ: BRUD, RESZTKI OWADÓW, SADZĘZestaw 2 chusteczek do kompleksowego czyszczenia wizjera i skorupy kasku.Mokra ? szybko i bez smug usuwa brud, sadzę i zaschnięte owady. Nadaje się do wszystkich typów kasków i szyb. Może być także używana do czyszczenia reflektorów, szybek motocyklowych oraz lusterek. Sucha ? służy do polerowania umytej powierzchni.SPOSÓB UŻYCIA: KROK 1 chusteczka mokra Usuń zabrudzenia przy pomocy mokrej chusteczki KROK2 chusteczka sucha Wypoleruj umytą powierzchnię.Pozostawia trwałą, nieklejącą estetyczą warstwę ochronną. Zawiera filtr UV.

 • Moto care zestaw...

  Cena 30,00 zł

  Zestaw 2 chusteczek mokra i sucha do kompleksowego czyszczenia wizjera i skorupy kasku.Smar przeznaczony do łańcuchów motocyklowych oraz quadowych wszystkich typów, zwykłych oraz O-Ring, X-Ring i Z-Ring. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi łatwo się nanosi. Idealnie dociera do wszystkich elementów łańcucha, pozostawiając odporną na korozję, wysoką temperaturę i wodę powłokę.Sposób użyciaChusteczki do szyb i kasku:Chusteczka mokra: usuń zabrudzenia przy pomocy mokrej chusteczki.Chusteczka sucha: wypoleruj umytą powierzchnię.Do smarowania łańcucha:Usuń z łańcucha pozostałości piasku, ziemi i oleju środkiem do czyszczenia MOTOCARE.Potrząśnij pojemnikiem.Nanieś smar na łańcuch zachowując odstęp ok. 15 cm.Przed rozpoczęciem jazdy odczekaj 10 minut na wyparowanie rozpuszczalnika.

 • MOTUL 400ml

  Cena 35,00 zł

  Motul Chain Libe C2+ to smar biały z teflonem przeznaczony do konserwacji łańcucha motocyklowego oraz w gokartach. Posiada właściwości antykorozyjneParametry:- Producent: Motul- Pojemność: 400ml- Kolor: Biały- Zawiera PTFE (Teflon)- Zmniejsza tarcie- Zabezpiecza przed zużyciem i zatarciem- Odporny na wysoką temperaturę i wodę- Posiada doskonałe właściwości antykorozyjneZastosowanie:- Opracowany do wszystkich łańcuchów motocykli drogowych i gokartów- Kompatybilny z łańcuchami typu: O-Ring, X-Ring, Z-Ring

 • MOTUL KONSERWACJA

  Cena 21,00 zł

  Czyści zewnętrzną część kasku oraz szybę bez pozostawiania smug.Pozostawia anty-insektową powłokę.Dedykowany dla wszystkich typów kasków i szyb.

 • Moto Care płyn do felg...

  Cena 25,00 zł

  Moto Care - Do felg motocyklowych 500 mlUsuwa wszystkie zanieczyszczenia z felg motocyklowych,smar, resztki oleju, smołę, płyn hamulcowy,bezpieczny dla felg oraz innych elementów motocykla.

 • Moto Care do chromu i...

  Cena 25,00 zł

  Preparat do chromu i aluminiumOpis ogólny:pasta do suwania rdzy, patyny, smug i nalotów z chromu, aluminium, miedzi, brązu i innych nielakierowanych metali,przywraca pierwotny połysk elementom motocykla,konserwuje pokrywając powierzchnie warstwą ochronną,nie nadaje się do stosowania na polakierowanych elementach metalowych (np. alufelgi).

 • Łatwy w użyciu wosk do nabłyszczania i konserwacji motocykla. Przywraca lakierowi głębię koloru i krystaliczny blask, maskuje drobne rysy. Organiczne woski Carnauba tworzą wytrzymałą i odporną na czynniki atmosferyczne powłokę ochronną. Zawiera filtry UV – chroni przed płowieniem. Idealny do użycia na powierzchniach metalowych, plastikowych, osłonach i owiewkach.