Akcesoria

Akcesoria

Aktywne filtry

 • Moto Care do czyszczenia...

  Cena 25,00 zł

  Moto Care do czyszczenia motocykla 500mlCzyści wszystkie elementy twojego motocykla. Usuwa najbardziej oporne zabrudzenie bez użycia wodyZawiera filtr - UV zabezpieczajacy przezd płowieniem.

 • Do czyszczenia i pielęgnacji skóryPojemność: 150gMOTO CAREDelikatnie czyściPrzywraca miękkośćImpregnuje i konserwujeZastosowanieKrem z naturalnym woskiem pszczelim i lanoliną do czyszczenia i pielęgnacji skórzanych elementów motocykla. Łagodnie dla powierzchni skóry usuwa zabrudzenia oraz tłuste osady. Przywraca skórze oryginalną elastyczność i sprężystość. Tworzy warstwę chroniącą przed niekorzystnym działaniem ludzkiego potu. Zabezpiecza także przed negatywnym wpływem wilgoci. Nie pozostawia tłustej powłoki i efektu śliskości. Zawiera filtr UV – zapobiega płowieniu. Sposób użyciaSilnie potrząśnij tubą.Nanieś środek na czystą szmatkę.Przetrzyj powierzchnię skóry.Wypoleruj do sucha czystą szmatką.

 • SKUTECZNIE USUWAJĄ: BRUD, RESZTKI OWADÓW, SADZĘZestaw 2 chusteczek do kompleksowego czyszczenia wizjera i skorupy kasku.Mokra ? szybko i bez smug usuwa brud, sadzę i zaschnięte owady. Nadaje się do wszystkich typów kasków i szyb. Może być także używana do czyszczenia reflektorów, szybek motocyklowych oraz lusterek. Sucha ? służy do polerowania umytej powierzchni.SPOSÓB UŻYCIA: KROK 1 chusteczka mokra Usuń zabrudzenia przy pomocy mokrej chusteczki KROK2 chusteczka sucha Wypoleruj umytą powierzchnię.Pozostawia trwałą, nieklejącą estetyczą warstwę ochronną. Zawiera filtr UV.

 • Moto care zestaw...

  Cena 30,00 zł

  Zestaw 2 chusteczek mokra i sucha do kompleksowego czyszczenia wizjera i skorupy kasku.Smar przeznaczony do łańcuchów motocyklowych oraz quadowych wszystkich typów, zwykłych oraz O-Ring, X-Ring i Z-Ring. Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi łatwo się nanosi. Idealnie dociera do wszystkich elementów łańcucha, pozostawiając odporną na korozję, wysoką temperaturę i wodę powłokę.Sposób użyciaChusteczki do szyb i kasku:Chusteczka mokra: usuń zabrudzenia przy pomocy mokrej chusteczki.Chusteczka sucha: wypoleruj umytą powierzchnię.Do smarowania łańcucha:Usuń z łańcucha pozostałości piasku, ziemi i oleju środkiem do czyszczenia MOTOCARE.Potrząśnij pojemnikiem.Nanieś smar na łańcuch zachowując odstęp ok. 15 cm.Przed rozpoczęciem jazdy odczekaj 10 minut na wyparowanie rozpuszczalnika.

 • Manetki Osłony termiczne...

  Cena 230,00 zł

  Uniwersalne, ocieplające osłony na dłonie mogą się przydać w jesienne lub zimowe dni. Specjalna konstrukcja 3D pozwala bez problemu obsługiwać dźwignie, jednocześnie chroniąc przed zimnem, wiatrem i wodą. - chronią przed zimnem, wiatrem i wodą- konstrukcja 3D zapewniająca wydajną i bezproblemową obsługę dźwigni- wstępnie uformowany otwór dla łatwego dostępu

 • Manetki Grzane R&G

  Cena 239,00 zł

  Podgrzewane manetki (Heated Grips) - to komfort i dobre trzymanie w każdych warunkach pogodowych. Manetki wyposażone w 5 stopniową regulację. Dzięki tym manetką nawet podróż podczas mroźnej pogody może sprawić przyjemność. Dostępne do motocykli oraz pojazdów ATV.PODGRZEWANE MANETKI R&G - 5 STOPNIOWA REGULACJA GRZANIA, KOLOR CZARNY

 • Blokada tarczy hamulcowej...

  Cena 156,00 zł

  BLOKADA TARCZY HAMULCOWEJ Z ALARMEM OXFORD SCREAMER XA7KOLOR: ŻÓŁTYGłośna syrena alarmowa o natężeniu 110 dBBateria litowa (CR2) o długiej żywotnościCzujnik ruchu i wstrząsuWodoszczelna osłona zamkaWystarczy nacisnąć, aby odblokowaćKołek zabezpieczający (7mm)3 klucze w komplecieOpcja zapięcia blokady bez uruchamiania alarmu

 • Blokada tarczy hamulcowej...

  Cena 232,00 zł

  Zabezpieczenie antykradzieżowe może być używane jako blokada na tarczę, albo kłódka do spinania łańcucha. Mechanizm zamka ma obudowę wykonaną z hartowanej stali. Konstrukcja jest odporna na wiercenie, uderzanie i zamrażanie, co potwierdza wiele międzynarodowych testów. Bardzo mocne ucho mocujące wykonane z pręta o średnicy 16 mm ma podwójny, trudny do sforsowania system blokujący. W zestawie załączono 3 kluczyki, uchwyt i smycz przypominającą o konieczności zdjęcia blokady.

 • Zabezpieczenie U-lock...

  Cena 170,00 zł

  Zabezpieczenie U-Lock Oxford OF172170mm x 285mmDwa kluczyki w zestawieSzekla 16 mmNiezwykle silny podwójny mechanizm blokującyUsługa wymiany kluczy

 • Blokada tarczy hamulcowej...

  Cena 135,00 zł

  OXFORD LK281Screamer XA7 to blokada tarczy hamulcowej, która działa jak większość zabezpieczeń typu „disclock”. Ma jednak jeszcze jedną zaletę. To wbudowany alarm, który w momencie wzbudzenia wydaje bardzo nieprzyjemny, odstraszający dźwięk o głośności 100 dB. Do uruchomienia uzbrojonego alarmu wystarczy poruszenie motocyklem. Jego niepozorny wygląd jest dodatkowym atutem.

 • Ochraniacze 4SR

  Cena 65,00 zł

  Jeżeli chcecie przesunąć bezpieczeństwo w waszych spodniach na wyższy level możecie je wyposażyć w markowe ochaniacze od niemieckiego producenta Sas Tec.Dzięki współpracy z europejską czołówką w dziedzinie bezpieczeństwa ochraniaczy, niemiecką firmą Sas-Tec, do kevlarowych spodni jeans Sport Classic, Jeans Lady, Jeans Lady Star, skórzanych spodni Monster oraz kombinezonów RR Edition EVO możecie dokupić wkładane ochraniacze bioder, które wytworzone są z elastycznego Polyurethanu. Materiał ten ma pamięciowy efekt, dzięki któremu ochraniacz jest wygodny i da się dowolnie kształtować.Ochraniacze bioder można umieścić w kieszeniach spodni wszystkich kombinezonów, wszystkich kevlarowych jeansach oraz w skórzanych spodniach Monster i Roadster.Ochraniacze bioder 4SR spełniają stopień ochrony dla normy EN 1621-1:2012 LEVEL 1.Cena za parę.

 • Ochraniacz 4SR wkładany

  Cena 169,00 zł

  Ciągłe zakładanie, przypinanie i wymyślanie co z nim, kiedy zatrzymujemy się na przykład na obiad.Jednakże wszyscy dobrze wiemy jak wskazanym jest taki ochraniacz mieć.Dzięki współpracy z europejską czołówką w dziedzinie bezpieczeństwa ochraniaczy, do wszystkich kurtek i kombinezonów 4SR w modelu roku 2009, oferujemy wkładany ochraniacz kręgosłupa wyprodukowany z elastycznego Polyurethanu. Materiał ten ma pamięciowy efekt, dzięki któremu ochraniacz jest wygodny i da się dowolnie kształtować.Ochraniacz wystarczy włożyć do kieszeni w kurtce i motocyklista jest chroniony. I to dobrze chroniony, gdyż wkładany ochraniacz 4SR jest certyfikowany dla EN 1621 – 2 level 2.Wielkość wkładanego ochraniacza zamawiajcie odpowiednio do rozmiaru kurtki, do której ma być włożony.Uwaga. Do starszych modeli ochraniacz nie pasuje. Dokładnie skontrolujcie kieszeń na ochraniacz w kurtce.